Візитна картка Костичанівської ЗОШ

ПРОБЛЕМА ШКОЛИ:

"Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження  ІКТ "

ВИХОВНА ПРОБЛЕМА :

"Підвищення загальної культури учнів"

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА:

"Демократизація і оптимізація навчально-виховного процесу"

МЕТА І ЗАВДАННЯ:

- удосконалення навчально-виховного процесу;
- підвищення педагогічної майстерності;
- розвиток ініціативи і творчості вчителя;
- ефективного цілеспрямованого використання останніх досягнень педагогічної науки ППД;
- використання новітніх технологій і інноваційних форм навчання;
- створення умов для розвитку творчих особливостей особистості дітей і підлітків на основі різноваріантних планів, факультативів з поглибленим вивченням предметів.

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Костичанівська школа має столітню, повну подій та досягнень історію . Це були роки наполегливої праці вчительського колективу , який на кожному етапі розвитку школи вносив свій вагомий внесок у справу освіти населення.Костичанівське народне училище було засноване 12 листопада 1900 року , по Положенню від 25 травня 1874 року. Викладання проводилось російською мовою. Діти навчались Закону Божому , читанню , письму , арифметиці. Першим вчителем Костичанівської школи був О.М. Корольов. Розпад Російської Імперії закінчився переходом Бесарабії під юрисдикціюкоролівської Румунії . В цей період в селі діяли 3 школи : у Думянах, Костичанах , Пів - Ванчиківцях. Особлива увага приділялась розвитку шкільної художньої самодіяльності. Був організований хор ,який у 1936 р. зайняв ІІ місце на конкурсі хорових колективів в м. Бухаресті. В післявоєнний час починається новий етап в історії Костичанівської школи . В 1958 р. в Костичанах було побудовано нове приміщення середньої школи. З 1950 р. по 1989 р.р. директор Костичанівської школи працював В.А. Остафьєв. У 1977 році почалася реконструкція і розширення школи , в результаті чого було збудовано 18 начальних класів , сучасний спортзал, тир.

24 серпня 1991 року Україна стала незалежною державою. Нові процеси, які розпочались по всій країні охопили і шкільну освіту. Сучасна українська школа разом з нашою державою пройшла довгий та тернистий шлях свого становлення та подальшого розвитку.

Першого вересня 1997 року Костичанівській ЗОШ присвоїли ім'я поета та вченого , політичного та громадського діяча, нашого земляка Іона Ватаману. Це велика честь для кожного вчителя та учня нашої школи. 

В період незалежності Костичанівська ЗОШ отримала чудовий комп'ютерний клас ,а в 2008 році він був підключений до мережі Інтернет. Таким чином, вчителі та учні мають можливість не тільки опановувати величезний інформаційний простір у своїй діяльності.  На  сьогодні у школі є декілька сучасних кабінетів: української мови, математики,інформатики, географії, класи НУШ, спортзал та актовий зал. 

Школа щодня оновлюється та стає ще сучаснішою. 


 

Наші учні

 

Наш музей

 


Наша школа

Простір школи

Наші вчителі


Наше життя


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати