32 роки  від Чорнобильської катастрофи

02.05.2018

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо - АЕС.

                                      Л. Костенко

32 роки відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслiдно, вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.

З 25 по 27 квітня у школі класними керівниками було проведено години інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять», уроки пам'яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія».

26 квітня бібліотекар Реус О. С. у шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену 32 річчю Чорнобильської катастрофи.

27 квітня відбувся виступ агітбригади під гаслом «Пам'ятаймо» . Учні школи організували виступ агітбригади, метою якого було донести інформацію про наслідки аварії на ЧАЕС.

26 квітня - День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров'я та життя.

Фото