Наше життя!

Школа у моєму житті це...

Коли замислюємося над цим питанням, то розуміємо, що насправді школа для кожного з нас значить дуже багато.  
 

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності(16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов в школі проводився Міжнародний день толерантності.Впродовж дня проводилося робота спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів...

Orchestra școlii ”Ghiocel” a participat la I ediție a Festivalului Internațional de folclor"Toadere Captari" unde au fost menționați cu diplome elevii: Catan Rostislav, Banar Ana, Apopii Marin și conducătorul Vladimir Rața.

Адміністрація Костичанівської ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. І.Ватаману щиро дякує всім учням та класним керівникам 5-х - 11-х класів, а також батькам учнів за організацію та проведення осіннього благодійного ярмарку - 2018.

9.11.2018 року адміністрацією Костичанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім І.Ватаману було ініційовано проведення зборів для батьків 10- 11 класів. Відповідальна за проведення ЗНО Фолошня Н.В. ознаоймила присутніх з термінами реєстрації на основну та пробнеу сесію ЗНО, звернула увагу на календарні терміни проведення ЗНО-2019.

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

Вітаємо учня 11 класу Карабчиївського Андрія з перемогою у І етапі конкурсу учнівських - есе «Буковинське віче та Хотинське повстання у контексті подій крайової, вітчизняної та світової історії: погляд з 2018 року».

В Костичанівській ЗОШ 05.11.2018 р. було проведено урочисте відкриття року фізики, заходи що будуть проведені будуть напрямлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до даного предмета.

06.11.18 року в Костичанівській ЗОШ була проведена урочиста лінійка присвячена 100 річчі Буковинського віча. Педагог організатор разом з учнями 8-го та 9-го класу підготували виступ в якому детально розповіли про історичні події, які відбулися 3 листопада 1918 року в м. Чернівці. Під час лінійки було надано слово вчителю історії Корецькій О.А., яка...

Вітаємо наших учасників із гарним виступом на районному конкурсі "Буковинська Зіронька"!