Наше життя!

Школа у моєму житті це...

Коли замислюємося над цим питанням, то розуміємо, що насправді школа для кожного з нас значить дуже багато.  
 

Костичанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Іона Ватаману прийняла естафету "Новий рік Challenge" від Черленівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та передає естафету Ванчиківецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

21 грудня 2018 року на базі Новоселицької гімназії відбулися урочистості за підсумками проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». Вітання нашим конкурсантам Раца Олександра Павлівна та Банар Едуард Серафимович.

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з'являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається.
Напередодні свята,для всіх учнів школи в актовій...

Elevii din clasa a 5, coordonați de profesorul Vladimir Rața a organizat în sala de festivități o șezătoare cu obiceiuri și tradiții românești de Sfântul Andrei la care i-au invitat și pe părinți.

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки...

З 03 по 07 грудня у Костичанівській ЗОШ І-III ступеня проводився «Тиждень інклюзивної освіти» під час якої були проведені заходи, спрямовані на привертання уваги учнів, їх батьків, вчителів школи до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Упродовж тижня інклюзивної освіти було реалізовано такі заходи:

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику....