День Гідності

24.11.2017

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначатиметься щорічно 21 листопада.

В Костичанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до Дня Гідності та Свободи було проведено загальношкільну лінійку, мета якої-вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, кого було вбито на майдані, тих, хто залишив земне життя у 2013-2014 рр. Це наша Небесна сотня. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодну душу.

За даними ООН на квітень 2015 року в Україні загинуло понад 6116 людей.

Нехай же вам, герої, віддає

Святий Петро ключі від того раю,

Де убієнний ангелом стає,

Бо він герой - герої не вмирають.

Герої не вмирають. Просто йдуть

Із поля бою - в небо. В лицарі - зі смерті.

Пливуть човни, пливуть човни.

Пливуть ...

«Героям слава», - вписано у серці.

Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять Героям Майдану і воїнам - захисникам України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення на Сході України АТО.