День пам'яті Героїв Небесної Сотні

22.02.2018

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого у Костичанівській ЗОШ відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року.

Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на лінійці пам'яті «Небесна Сотня у наших серцях». «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні - Героям слава, Слава Героям Майдану», - ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учні 7-11 класів разом з учителями історії переглянули фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам'яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 5-7 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 8-9 класів), урок пам'яті «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 10-11 класів).