День вчителя

05.10.2018

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
5 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічали учні школи з квітати та сюрпризом, а по школі лунала чудова музика.
Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготували учні 11 класу. Приємним сюрпризом для вчителів стала поява на сцені учні 1 класу, які привітали вчителів зі святом.
Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом.  Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Фотоальбом