День Захисника України

12.10.2018

11 та 12 жовтня у Костичанівській ЗОШ І -ІІІ відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

В ці дні у школі було проведено ряд заходів з патріотичного виховання.

Педагог-організатор Русу Ю.Л. провела загальношкільну лінійку «Ми пишаємося нашими героями» . На лінійці учні розповіли про свято Покрови Пресвятої Богородиці, як це свято пов'язано з козаками, та про свято Дня Захисника України. Адже, не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

Також педагог організатор провела спортивні змагання «Козацькі забави» між учнями початкової ланки. Вчителі фізичної культури Кучук С.Т. та Станчу А.В. провели змагання з настільного тенісу для учнів 5-х - 7-х класів. Вчитель ЗВ Банар Е.С. та вчитель фізичної культури Станчу А.В. провели між учнями10-х - 11-х класів змагання «Між нами, козаками!», що включали в себе перетягування канат, стрільба з пневматичної гвінтівки, віджимання, підтягування на перекладені, та кидання гир на відстань. Учні школи змагалючись, показували свої спортивні здібності, відповідальність, підтримку, переживання за свою команду.

Учні середньої та старшої ланки підготували виставку плакатів «Слава героям»

Класні керівники провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва

Фотоальбом