Екскурсія до Закарпаття

01.11.2017

Осінні канікули в Закарпатті»

Чудова пора року - осінь. Кажуть, що з приходом осені люди частіше страждають на депресію та погане самопочуття, адже сірі будні та щоденні турботи зовсім не радують. Проте це зовсім не так! Осінь, як і будь-яка пора року, є неповторною, і ми в цьому переконалися. Для того, щоб зламати ці стереотипи, учні Костичанівської, Мамалигівської ЗОШ та Строїнецького НВК зібрали необхідні речі та вирушили разом мальовничими місцями Закарпаття. Адже Карпати прекрасні будь-якої пори, а восени - вони особливі.

Інколи один незвичайний день може винагородити за місяці зусиль і дати в подарунок наснагу на майбутнє. Саме така поїздка була у нас з 21 по 23 жовтня.

Учні відвідали музей екологічних гір. Музейна експозиція складається з двох органічно поєднаних розділів - "Природа Карпат" та "Природокористування в Українських Карпатах"; термальні води, географічний центр Європи, були на руїнах загадкового замку м. Хуст.

Відпочивши, на другий день ми поїхали на оленячу ферму, яка розташована недалеко від районного центру ( м.Хуст,) а саме між селами Іза та Липча. Потім до міста Мукачево, де відвідали замок Паланок. Це історична і воєнно архітектурна пам'ятка Закарпаття XIV-XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 м².Мандруючи далі побували у столиці Закарпатської області, місті Ужгороді, де відвідали Ужгородський замок, який нині використовується як краєзнавчий музей. Гуляли вулицями цього чудового міста.

На третій день відвідували аквапарк та Яремче.

Осінні канікули пройшли цікаво та насичено !Всі ми отримали море незабутніх вражень від відвідин Карпат восени. Тому що тільки о цій порі року гори одягаються у насичені жовтогарячі шати, а повітря вже не дошкуляє нестерпною спекою, натомість, воно освіжаюче і кришталево чисте. Безліч митців приїжджає в Карпати восени, щоб почерпнути натхнення для творчості, тому що навколо Вас - невимовна краса. А оскільки в кожному з нас живе творець, то і натхнення потрібне кожному.

Під час цієї поїздки ми чудово відпочили серед Карпатських гір, отримали нові враження та набралися свіжих сил. Втомлені та щасливі ми поверталися додому.

Педагог - організатор  Костичанівської ЗОШ  Каптар О. В.