Новорічно-різдвяна композиція

13.12.2018

«Ми - прикраси новорічні!!!»

Кличуть весело та дзвінко

Зачаровані, магічні:

- Заберіть нас на ялинку!!!

Ми - прикраси новорічні!!!

Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі, для найближчих друзів, колег. Саме з такою метою і була організована в школі виставка новорічно-різдвяних композицій учнів школи. Учні представили різноманітні композицій створені з вчителями, батьками. 

Новорічно-різдвяні вироби  наших учнів  були представлені на шкільній та районній виставці "Новорічно-різдвяна композиція" 12 грудня 2018 року. Відвідувачі виставки були захоплені оригінальними, нетрадиційними, майстерними, естетично оформленими. Композиції школярів були доволі ексклюзивними і викликали здивування вправністю виконання. Дякуємо всім за гарну роботу.

Вірять діти в Діда Мороза чи ні, але вони щиро вірять і чекають ранку 1 січня, коли під їх новорічною ялинкою виявиться згорток з подарунком.