Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху

06.12.2017

Згідно наказу відділу освіти Новоселицького РДА та річного плану роботи Костичанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи щодо профілактики травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуацій, що виникають під час порушення життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, відпочинку, а також підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності.

З 27.11 по 01.12 було проведено заходи щодо Тижня з основ безпеки життєдіяльності та дорожнього руху.

Під час Тижня з основ безпеки життєдіяльності класні керівники 1 - 11 класів провели: бесіди, міні-лекції, години спілкування в 1-11 класах з питань профілактики дитячого травматизму, дотримання правил поведінки на воді, під час пожеж: «Увага! Діти на дорозі!», «Безпека понад усе», «Вогонь - друг, вогонь-ворог», «Захистим життя від пожеж!», «Дії учнів у надзвичайних ситуаціях»

Педагогом організатором та заступником ВР проведено: Вікторина «Небезпечні перехожі», «Безпечна поведінка - запорука міцного здоров′я» та Брейн - Ринг «Наша безпека». Оформили інформаційний стенд «Зупинись! Прочитай! Дій!»

Шкільним медичним працівником проведено міні - лекцію: «Надання першої медичної допомоги при різних видів травм».

Вчитель ОЗ 5 - А та 6 - Б класів провела бесіду «Безпека руху - безпека життя». Всі заходи у Костичанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалися згідно Плану підготовки і проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.