Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

05.11.2018

На виконання наказу відділу освіти Новоселицької РДА № 193 від 10.10.2018 р. «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

в освітніх закладах району» у школі з 22 по 26 жовтня 2018 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей шкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я у випадку надзвичайних ситуацій.

Під час підготовки до "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" проведено ряд заходів:

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- підготовлено матеріали та оформлено стенди на дану тему;

- проведено відкриті уроки з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності;

- проведено конкурси, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, правил безпечного поводження на річці, у лісі, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру тощо.

- перевірено наявність стендів, пам'яток з ЦЗ та безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

- підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків «Пожежна безпека очима дітей»;

- Показали документальні фільми «Пожежники» та «101 - служба порятунку»;

Певну допомогу у підготовці заходів до"Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" надала виставка методичної літератури, яка була організована під керівництвом бібліотекаря школи Реус О. С.

Заходи, які були проведені протягом тижня, були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ пройшли на достатньому рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Робота педагогів нашої школи допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість пожеж за участю дітей. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім - батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.