Всесвітній день Миру

21.09.2018

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небм, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

21 вересня 2018 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня Миру на подвір'ї школи Костичанівській ЗОШ І - ІІІ ступенів ім.І. Ватаману відбулася урочиста лінійка. Під час лінійки у виступі учні нашої школи розповіли про день миру, стали заклики до збереження миру та вшанування пам'яті усіх, хто поклав своє життя в ім'я свободи та незалежності України. Учні середньої ланки декламували вірші. В кінці лінійки під піснею «Голуб миру» голова і заступник учнівського самоврядування роздали всім учням голуб миру. Діти виконали пісню про мир, тримаючи у руках паперових голубів.

Класними керівниками було проведено виховні години, урок миру та дружби з метою формувати у школярів такі поняття, як "взаємодопомога", "ввічливість", "доброта", "людяність"

Голубко біла, ти лети у світ,
Хай буде мир і злагода у небі голубому!
Неси всім щастя, передай привіт
Ти нашим хлопцям, що на сході!

Переглянути